Tatil’de Yurtdışı Turları

İş yaşamanızda tatil arası vermek çok faydalıdır. Tatilde hiç gitmediğiniz yerlere gitmeyi planlıyorsanız, bu yazımız sizin için. Tatilinizi planlarken yurtdışı turları arasında çok beğenilen Paris Disneyland Turu‘nu düşenebilirsiniz. Paris turu, yurtdışı turlar arasında romantizmin ve eğelencenin merkezi turlar olarak bilinir.

Paris Turu’nun ilk gününde aşağıdaki yerleri görebilirsiniz…

Panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında Opera Binası ve Meydanı, Madeleine Kilisesi, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi ve Etoile Meydanı‘ndaki meşhur Zafer Takı, Concorde Meydanı, Petit Palais (Küçük Saray), Grand Palais (Büyük Saray), Paris’in en meşhur karakteri olan Napoleon Bonaparte’ın anıt mezarı DOM Kilisesi, elbetteki Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı, Askeri Akademi ve Invalides Müzesi, Fransız edebiyatının meşhur yazarlarının ve şairlerinin naaşlarının bulunduğu Pantheon Mozolesi, Paris’in meşhür öğrenci semti Saint Michel ve Luxembourg Parkı, fransız Senato Binası, Saint Sulpice çeşmesi ve kilisesi, Saint Germain kilisesi, ünlü kafeler; Cafe Les Deux Magots ve Cafe de Flore, Fransa’nın en eski üniversitesi Sorbonne Üniversitesi, Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi bulunmaktadır.

Hatırlatma: Disneyland Turuna katılım için tur dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve Schengen Vizesi gerekiyor. Bu tarz detay bilgi için de www.DeepNature.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer ben Paris’e gitmem derseniz de alternatif olarak Rusya turlarını düşünebilirsiniz.

Turlar hakkında etay bilgi için DeepNature.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir