Suikast Oyunları Türkçe Dublaj İzle

21648697333902518Suikast Oyunları 2011 Türkçe Dublaj İzle
Vincent Brazil gelmiş geçmiş en iyi suikastçılardan sadece biridir. Aynı şekilde Roland Flint’de iyi bir suikastçidir. Ancak bu iki kişinin de birbirlerinden en ufak bir haberleri bulunmamaktadır. Filint çok iyi bir nişancıdır. Vinnect ise bıçak konusunda oldukça yetenekli bir kişidir. Birbirlerinden habersiz bu suikastçılar ittifak yapmak isteyeceklerdir.
Dark Feed Kötülük Tohumu Türkçe Dublaj İzle
Çok yüksek bir miktar para harcayarak bu işe adım atarlar. Fakat bu işin içerisine giren ekip kendisine çökük, terk edilmiş, harabe ve dökük sağlık kliniği açarlar. Ancak olaylar onların istediği gibi ilerlemez. Bir film için ekip gelir. Gelen ekip az miktar vererek korku filmi için bu kliniği kullanırlar. Fakat bununla da sınırlı kalmaz.
Kahraman Uzaylılar 2013 Türkçe Dublaj İzle
Baab adında bir gezegende yaşamını sürdüren astronot yaşayan insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan birisidir. Günlerden bir gün isminin dünya olduğu bilinen bir gezegenden çağrı alınmıştır. Bu çağrıda yardım istenilmelidir. Bu onlar için oldukça tehlike arz eden bir durumdur. Kendilerine verilen bu görevi kimse kabul etmez. Ta ki içlerinden bir tanesinin kabul etmesine kadar…
Ultrasinema.com iyi seyirler diler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir