Sermayesiz Ek İş Arayanlara Aylık Sabit Gelirli İş

Evden çalışabileceğiniz ek iş arıyorsanız yani home office çalışmak istiyorsanız internetten sermayesiz olarak ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. Tabi internet üzerinden sermayeli ek iş yapabilirsiniz daha kolay ve çok ek gelir elde etmeniz mümkün. Ancak ilk başta sermayesiz ek iş yapmanız çok daha iyi olacaktır. Bunun için ürün satın almaya gerek duymadan ürün fotoğrafı ve ürün bilgileri ile internet üzerinden satış yapabileceğiniz e-ticaret yöntemidir. İnternet üzerinden yapabileceğiniz iş fikirleri arasında olan bu yöntem şüphesiz en iyisidir.

Evde internet ek iş arıyorum diyenler için ünlü alışveriş sitelerinden alışveriş reklam ortaklığı yaparak güvenle satış gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir çok platformda satış ortaklığı ile sermayesiz olarak para kazananları görmeni mümkündür. Kişilerin uyguladıkları reklam yöntemleri ile 1-3 ay içerisinde 500 TL para kazanırken uzun vadede 1 yıllık çalışma sonucu 1500 TL sabit ek gelire sahip olabilirsiniz.

Hatta çeşitli eğitim programları da verilen “affiliate marketing” yani satış ortaklığı sisteminin San Francisco üniversitesinde bile sertifika programı birkaç yıldır uygulanmakta. Üniversiteler de bile eğitimi verilen internetten para kazanma yöntemleri arasında en popülerlerinden olan bu sistemi ile sizde ciddi  gelirler elde edebilirsiniz. Tabi bu yöntem ile para kazanmak için para verip sertifika almanıza gerek yok. Sitemizden bunu nasıl yapabileceğinizi tamamen ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Satış ortaklığında para kazanma yöntemleri şöyle:

Bunun için ilk yapmanız gereken şey internet üzerinden güvenilir bir satış ortaklığı sistemi bulmalısınız. Bunun için bir çok web sitesi bulabilirsiniz. Hatta ünlü sitelerin bile satış ortaklığı sistemi bulunmaktadır. Ancak her sitenin farklı bir komisyon uygulaması vardır. Sizin yapmanız gereken satış başı en yüksek komisyon veren siteyi bulmanız gerek. Tabi sitedeki ürün çokluğu da büyük öneme sahiptir. Komisyonu en yüksek olan ve en geniş ürün kitlesine sahip satış ortaklığı sistemini bulup üye olmalısınız.

Satış ortaklığını seçtikten sonra yapmanız gereken müşteri bulmak. Ürünlerin satışını gerçekleştirmek için bir web sitesi kurabilirsiniz. Bunu ücretsiz web sitesi kurmaya izin veren siteler üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda forum, Facebook ve Twitter gibi sitelerden satış ortaklığı linki yayınlayarak satış gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca çevrenize de gerek yüz yüze gerekse msn gibi sohbet sistemleri üzerinden bildirerek satış yapabilirsiniz. Diğer satış ortaklığından para kazanma yöntemlerini ve ayrıntısını başka bir yazıda anlatacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir