Rabarba Açık Parfüm Bayilik Şartları

Rabarba Açık Parfüm Bayilik Şartları

Rabarba Açık Parfüm Bayiliği vermekte olup size karlı bir girişimin kapılarını açıyor. Bizde myfikirler olarak sie bu franchise fırsatını açıklıyoruz. Bayilik şartlarının neler olduğunu ve firma hakkındaki bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Rabarba Açık Parfüm Bayilik ŞartlarıBir aile şirketi olan Rabarba Açık Parfüm, ilk olarak istanbulda kurulmuş. Günümüze kadar Nobren, Nobren Life ve Rabarba olmak üzere üç farklı marka ile müşterilerine hizmet veren parfüm markası oldukça iyi bir şatış ekibine sahip. Profesyonel ekibi ile size en iyi şekilde yardımedip isteklerinizde karşılamakta.Buna ek olarak oldukça kaliteli parfümleri ilede her zaman müşterileri memnun etti. Marka parfümlerini kimya mühendisleri kontrolünde Tuna Kozmetik altında üretmekte olup profesyonel bir ekip ve sağlık bakanlığı onayında üretmektedir. Tüm standartlara uyan teknolojik bir üretim gerçekleştirmekte.

Nobren Parfüm, IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarına uymuş düna genelinde kabul edilen hammeddeleri kullanmakta. Yenilikçi ve yaratıcılığı ile oldukça beğenilen yeni parfümler oluşturmakta.

Rabarba Açık Parfüm Franchise Şartları

  • Bayilik almak isteyen mağazaların yaya trafiğinin çok olduğu caddeler üzerinde olması gerek. Bu firmanın en önemli şartlarıdır.
  • Bayilik almak istenen bölgede başka bir Nobren Parfüm şubesi bulunmamalıdır.
  • İşlek caddede olması gereken mağazanın büyüklüğü 10-35 metrekare arası olmalı.
  • Bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli alınmamakta.
  • Mağazara dekor Rabarba Açık Parfün tarafından gerçekleştiilmekte olup standart.
  • Bayilik alan ile firma arasında imzananan bir sözleşme sayesinde obölgede başka bir Nobren Parfum Shop bayiliği verilmeyeceği garantileniyor.
  • Açılacak yeni mağaza için özel promosyon desteği sunulmakta.

İLETİŞİM

0212 481 80 44 – 0212 481 50 77 numaralı telefonlardan 09:00 ve 18:00 saatlerinde arama yapabilirsiniz.

Yetkili: Ferdi Mert

Telefon: 02124815077

E-Posta: rabarbakozmetik@hotmail.com

Adres: Fabrikalar Cad , Meridyen Plaza, No : 1 Kat: 2 / 236 Merte r – İstanbul – Türkiye

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir