Part Time İzmir İş İlanları Secretcv

Satış İş İlanlarıPart Time iş bir çok üniversite öğrencisinin veya yarı zamanlı çalışmak isteyenlerin ihtiyaçları arasındadır. İzmir İş İlanları arasında bir de Part Time iş arıyorsunuz Secretcv.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlanlarında İzmir’de part time elaman arayan 100’lerce firma var. Mutlaka size uygun bir iş ilanı görebilirsiniz.

Part time iş olarak, Mc Donalds, Burger King gibi firmalarda kasada çalışmak olabilir. Bir çok firma da bilişim konusunda veritabanını sürekli veri girecek “data giriş elamanı” arayabiliyor. Bu tarz part time ilanlar için Secretcv sitesini detaylı iş arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Ayrıca Secretcv.com yüzde yüz aday gizliliği ilkesi ile kurulmuştur. Cv’sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad soyad, telefon, adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir. Cv’sinde yetkinliklerini belirterek firmaların kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir. Cv’lerin firmalar tarafından incelenmesi iki şekilde sağlanmaktadır.

1) Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapmaları ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi,

2) Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlerle arama yapmaları sonucu çıkan Cv’leri incelemeleridir.

Eğer siz de İzmir, İstanbul, Anakra gibi diğer şehirlerimizdeki part time iş olanaklarını merak ediyorsanız, Secretcv.com sitesini mutlaka ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir