Mirage Perfume Bayilik Şartları

Mirage Perfume bayilik ile karlı bir ortaklığı sizi bekliyor. Mirage Perfume bayilik şartları için yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma İsmi : Mirage Perfume
Bayilik Kategorisi : Bayilik
Kuruluş Yılı : 2003
Şube Sayısı : 29
Firma Tanıtım : Mirage Kimya, Yurtdısından Dunya Standartlları Cercevesınde IFRA Kurallarına Uygun Kaliteli Hammadde Ithal Ederek Kuruluşundan Bu Yana Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Ile Ulusal Ve Uluslararası Kalite Standartları Çerçevesinde Ürün Ve Hizmet Sunmayı Hedeflemiştir.

Müşterilerimizin Istekleri Ve Hayalleriyle Biçimlendirilmiş, Ürünler Yaratmak Ve Müşterilerimize Çarpıcı Bir Hizmet Anlayışı Sunmak Temel Ilkemizdir.Yenilik Arayışı Içinde Ve Konusunda Uzman Kadromuz, Etkili Fiyat Politikamız Ve Müşteri Hizmetlerimizle Etkili Bir Organizasyona Sahip Olmak.Gelecekteki En Büyük Amacımız; Ileriki Yıllarda Hem Türkiye Içindeki Yüksek Pazar Payımızı Daha Da Arttırmak Hem De Global Bir Platformda Daha Da Etkin Kılınmış Global Bir Şirket Olmaktır.

Hizmet Anlayısımız

Faaliyet gösterdiği Esans sektörde iyi ve güvenilir bir marka olmayı hedefleyenMirage Kimya Kozmetik,mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için aşağıdaki prensipleri kalite politikası olarak belirlemiştir:Tedarikçiler ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak;

Kalite Yönetim Sistemini Etkin Bir Şekilde Uygulamayı Sürdürmek;Sürekli Eğitim Ile Çalışanların Yüksek Motivasyonunu, Başarısını Ve Bilinçli Katılımını Sağlamak;

Günümüzün gerekleri olan kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirmek;

Ürünler Ile Ilgili Yasal Mevzuat Şartlarını Her Zaman Yerine Getirmek. Ürün Kalitesi, Teknik Destek Ve Satış Sonrası Hizmetler Ile Müşteri Memnuniyetini Arttırmak Ve Müşterinin Bağlılığını Sağlamak
Bayilik Şartları : Firmamızın bayiliğini talep eden iş ortaklarımızdan istenen;

Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir.
Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli ve dekor ücreti talep etmemektedir.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Firmamız açılışta bayisine promosyon desteği ile tecrübeli satış elemanı 1 iş gün destek olarak göndermektedir.
Firmamızın testerları(35ml şişelerde olup ),poşet,parfüm kutusu, koku tuşu,karton çanta ,hediyelik parfüm kesesi,daima firmamız tarafından ücretsizdir.
Firmamız açılışa özel bayilerine üzerinde mağazanızın adresini içeren 7000 ad. el broşuru ve 1000 ad. 8ml promosyon parfüm bedelsiz olarak hediye etmektedir.
Firmamızın Dekor Hizmeti,
Kabartma Dış Tabela

Alçıpan Duvar Sistemi

Mağaza İçi Saten Boya

Led Tabela

6 Adet Gömme Ahşap Raflar

6 Adet Raf İçi Spot

Elektirik Tesisatı

Sunum Bankosu

Müşterilerinizin Ağırlanması İçin 2 Adet Bar Taburesi

Reklam Dış Giydirmeleri

Masa Üstü Tester Kiti bütün bu hizmetlerin tamamı firmamıza aittir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım Maliyeti:11000TL Ortalama Kar:%80-90

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Duygu Alpınar
Telefon : 0543 938 64 92
Web : www.mirageperfume.com
E-posta Adresi : info@mirageperfume.com
Adres : FEVZİ ÇAKMAK-2 SOK. 110/17 ÇANKAYA/ANKARA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir