McDonald’s’ın Kahve Zinciri McDCafe Bayilik Veriyor

MCD CAFE Türkiye’de bayilik veriyor.

McDonald’s markası olan McCafe kahve zinciri için bayilikler veriyor. Bundan 20 yıl önce Avustralya’da kurulan konsept zamanla aralarında ABD, Kosta Rika, Paraguay, Güney Afrika, El Salvador, İspanya, Ukrayna, Kanada ve Malezya’nın da olduğu 32 farklı ülkede 300 üzeri restoranda ulaştı.

Büyük bir kahve zinciri markası olan McCafe, Türkiye’de McD Cafe  ismi ile  Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, Levent ve Torium da açıldı. Markanın Türkiye’de ki ilk şubelerine ek olarak 2012 yılının sonunda 3 milyon dolarlık yatırım ile 10 McD cafe kurulması düşünülüyor. Ayrıca marka 2013 yılında ise şube sayısını 3 katına çıkarak 30 yeni McD Cafe kurmayı planlıyor.

McD Cafe tarafından kullanılan kahveler %100 Arabica kahve çekirdeklerinden hazırlanıyor diyen McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, kahvelerin profesyonel ellerce kıvam, aroma ve sıcaklık dengesi korunarak hazırlandığını belirtiliyor. McD Cafe, 2012 yılında 10 şubeye ulaşmayı hedeflerken 2013 yılının sonun da Türkiye geneline yayılmayı hedeflemekte. Cafe şubelerinde espresso’dan cappuccino’ya, americano’dan çilekli smoothie’ye kadar çeşitli bir çok sıcak ve soğuk içecek yer alırken bunların yanında kek ve kurabiyeler de sunulmakta. Sizde McCafe  Franchise ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir