Kişisel Bilgilerimiz Güvendemi

İnternet ve bilgisayarlar olağanüstü bir hızla gelişerek tüm yaşamlarımızı etkileyen, günümüzde artık vazgeçilmez unsurlar halinde. Yaşamlarımızın her alanında işlerimiz kolaylaştıran ve hızlandıran internet, her türlü hizmeti ayağımıza kadar getirebilme yeteneğine sahip. İnternet üzerinden yapılan ticari faaliyetler giderek artan bir çizgi izlemeye ve yaşamlarımızı daha da kolaylaştırıp kalitesini arttırmaya devam etse de, gelişmesinin önündeki en büyük engel olan, para transfer sistemlerindeki güvenlik açıklarının önüne bir türlü kesin olarak geçilemiyordu.

Kredi kartı bilgileri, kimlik tanımlayıcı bilgiler ve benzeri şahsi bilgilerin tüm para transferleri sırasında ilgili web sitelerine verilmesi koşulu sebebiyle, bu bilgiler internet üzerindeki veri tabalarında var oluyor. Çeşitli güvenlik açıkları sebebiyle bu bilgilerin ilgili olmayan 3. Kişilerin eline geçebilmesi riski de sürekli olarak var oluyordu.

Ukash kart ön ödemeli para transfer sistemi, bu konuda yapılan uzun bir araştırma süreci sonunda oluşturulan gelişmiş ve dünyanın en güvenli ödeme sistemi olarak faaliyete geçti. Tüm kişisel bilgilerinizi alış veriş ve tüm para transferleriniz sırasında internet üzerindeki hiçbir siteye vermemenizi sağlayan Ukash ön ödeme sistemi, bu sayede tüm özel bilgilerinizin doğrudan koruma altına alınmasını sağlıyor.

Sisteme üye sayıları on binleri bulan web siteleri üzerinden yaptığınız tüm hizmet alımların sırasında yaptığınız para transferleri on dokuz haneden oluşan bir numarası ile yapılıyor ve bu bilgi dışında her hangi bir bilgi vermek zorunda kalmıyorsunuz. Kimliğiniz dahi bilinmeden yapacağınız alış verişler ile tüm kişisel bilgileriniz artık güven altında.

Ukash Alımı yaparak birçok ukash abonesi siteden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Elinizde kalan fazla ukashları da ukash bozdurma yaparak bozdurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir