İş Arıyorum, İstanbul’da Banka İş İlanları, Secretcv

İş Arıyorum, İstanbul'da Banka İş İlanları, SecretcvBugünkü yazımızda iş arıyorum, İstanbul iş ilanları ve banka iş ilanları gibi konularda iş arayan siz değerli okurlarımız için bilgi sunacağız. İstanbul, bir çok bankanın genel müdürlüğü ve 100’lerce şubeleri bulunmaktadır. Bu potansiyel göz önüne alnırsa da İstanbul’da bankalarda çalışacak her konuda elemana ihtiyaç duyulmaktadır.

Çağrı merkezi ilanlarından, bankaların yazılım geliştirme departmanlarındaki ihtiyaçlara kadar sayısız ilanlar çeşitli iş bulma sitelerinde yayınlanmaktadır. İş bulma sitelerinden birisi de Secretcv’dir. Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan internette bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan Secretcv.com’un veritabanında Ağustos 2012 rakamlarına göre 14.500.000 aday cv’si ve 32.000 üye firma bulunmaktadır.

Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Bireysel kullanıcılar yada başka bir deyişle iş arayan profesyoneller Secretcv.com’a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

Eğer siz de İstanbul ve diğer illerimizdeki banka iş ilanlarını merak ediyorsanız Secretcv.com sitesini ziyaret edbilir, sitelerindeki iş bulma ve CV hazırlama konusundaki faydalı yazıları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir