Helvacızade’den Doğal Besin Destekleri

Zade Vital

Piyasada atını bitkisel yağ üretimi konusunda tanınmış bir isim olan Helvacızade isimli Konya firması artık doyan besin desteği alanına da giriyor. Doğal yağ üretiminden edindiği tecrübesini bu alana aktaracak olan firma anlaşmalı eczaneler ile ürünlerini satıyor.

Konya’da kurulmuş Helvacızade, 124 yıldır burada üretim yapmakta olup bitkisel yağ alanında kendini ispatlamış bir firma. Şimdi ise Zade Vital adı altında doğal besin destekleri üreten Helvacızade bu sektörde de aynı başarıyı göstermek için çalışıyor. Şuan için Zade Vital altında doğal besin destekleri üreten firmanın amacı Türkiye içerisinde her geçen gün daha fazla artmakta olan tedavi masraflarını en aza indirmek. Şimdilik 77 ilde toplam 900 eczanede satılan Zade Vital, mart ayından beri bu kadar eczanede satışa çıktı. Firma tarafından hedeflenen eczane rakamı ise bir yıl içinde 2 bin.

Zade Vital doğal besin desteği 25 üzerinde bitki, tohum ve meyveden soğuk pres yöntemi ile elde dilmiş durumda. Toplamda 7 farklı forma sahip besin desteğinin 170 çeşit ürünü var. Bunlar kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir