Evde Nikah Şekeri Yapma İşi

Evde nikah şekeri yaparak sizde iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bir ek iş olarak yapabileceğiniz gibi tek işinizde olabilir.

Ciddi bir gelir sağlamak istiyorsanız evde nikah şekeri yapımı işine girebilirsiniz. Özelikle yaz aylarında artan düğün ve nikahlardan dolayı evde nikah şekeri yapım işinin artışı büyük bir ek gelir sağlar. Ancak düğünler her mevsim olduğundan dolayı bütün bir yıl genel olarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

En iyi evde iş imkanı sayılan nikah şekeri üretimi ile aile ekonomisine destek olabilirsiniz. Daimi olarak devam edilebileceğiniz bu işte düğün ve nikahları için çiftler müşterileriniz olacaktır. Düğün ve nikah hazırlığı yapan çiftler bunun sonucu nikah şekeri yapan yerler aramaya başlar. Bu nedenle evde nikah şekeri yaptıran yerler arasına giren ev kadınlarına iş verebilirler. Eğer kendinizi iyi bir şekilde gerek internet gerek farklı yollar ile tanıtırsanız çevrenizdekiler nikah şekeri için size başvuracaklardır. Çünkü ev şekerleri çiftler için özellikler gelinler için büyük bir detaydır. Çünkü davetlilere fotoğraflar dışında verilebilecek en iyi hatıradır nikah şekeri.

Ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirebilecekleri en iyi tercihler arasında olan nikah şekeri ile zamanla artan bir gelir sizi bekliyor. Yaptığınız nikah şekerlerinin duyulması ile daha çok kişi tarafından tercih edilip çok daha fazla sipariş alacaksınız. Hatta ileride yardımcılarda alabilir veya bir yer bile açabileceğiniz bu daimi işle iyi bir kariyer sizi bekliyor. Tabi işi herkes yapamaz çünkü iyi bir yaratıcılık gerektiriyor. Ama kendinize güveniniz varsa ve yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız işi kısa sürede öğreneceksinizdir. Bu kısmı hallettikten sora işe başlayabilirsiniz. İş için kullanacağınız malzemelerin maliyetini de yine siz belirlediğiniz için oldukça iyi bir iş. İşin diğer bir avantajı da iptal edilemeyecek olması. Yani verilen sipariş kolay kolay iptal edilemez çünkü iptali demek düğünün de iptali demektir. Bu sebeple verilen siparişler iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Evde nikah şekeri yapmaya başlamak isteyen ev hanımları bunun için kendi nikah şekerlerini fotoğrafları ile bir katalog hazırlamalıdır. Daha sonra bu katalogları evlenecek çiftlerin sık ziyaret ettiği gelinlikçi gibi yerlere bırakarak reklam yapabilir. Diğer yandan çeyizlikçi, kuaför ve davetiyeci gibi yerlere de bırakacağınız kataloglar ile nikah şekeri yaptırmak isteyen çiftlere ulaşabilirsiniz. Diğer yandan nikah şekeri üretimi yapan yerer ile anlaşma sağlayıp onlarla birlikçe çalışmanızda mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir