Ev hanımlarına iş imkanları

Ev hanımlarına iş imkanları

Ev hanımlarına iş imkanları

Bugün çalışmak isteyen hanımlar için önemli bir konu paylaşacağız. Ev hanımlarına iş imkanları sunan çeşitli yöntemlere değineceğiz. Bu yöntemlerden kimisi evden çalışmak için kimiside ev hanımlarına ek iş olabilecek türde. Malumunuz evde oturmak hepimizin canını sıkılıyor ve bir şeyler yapmak istiyoruz.Mesela kendi harçlığımızı çıkaracak evde hem uğraş hemde para kazanacağımız bir iş olsa ne iyi olurdu değil mi?

Evet, ev hanımlarına iş hususunda sizlere bazı önerilerde bulunacağım.

Ev hanımlarına iş imkanları ile ilgili ben internet üzerinden bayağı bir araştırma yaptım.Ulaştığım sonuçlarda ev hanınlarına en iyi işin internet üzerinden çalışmak olduğu kanısına vardım.

Çünkü biz ev hanımları için dışarıda bir iş yerinde çalışmak neredyse imkansız.Çünkü eşimizle ve çocuklarla ilgilenmiz gerekiyor.

Peki internetten ev hanımlarına iş nasıl veriliyor ve nasıl para kazanılıyor?
Merak etmeyin bunuda araştırdım.
Yapacağınız iş çok basit Anket doldurarak para kazanmak.Nasıl mı?

Malumunuz hepimizin bir e-mail adresi var.İlk yapmamız gereken şey anket doldurtan firmalara kayıt olmak.Bu anket firmaları size bazı konularla ilgili anketler gönderiyor.

Siz bu anketleri dolduruyorsunuz ve her anket başına belli bir miktar ücret alıyorsunuz.Kazandığınız paralar ise ay sonunda banka hesabınıza gönderiyorlar.
Doğruyu söylemek gerekirse kazancı öyle çok fazla değil.300 ila 700 tl arasında bir kazancınız oluyor.Buda doldurduğunuz anket sayısına bağlı.

Yani herhangi bir konuda piyasa araştırması yapmak isteyen firmalar sizin görüşünüzü almak için anketleri a-mail adrtesine gönderiyorlar.Sizde bu anketleri doldurarak tekrar gönderiyorsunuz.Öyle yorucu bir iş değil.Evde oturarak bence güzel bir iş benim hoşuma gitti.

Bu anket işini yapmak için ilk önce küçük bir ücret karşılığında anket firmalarının listesinin bulunduğu ve bu işe nasıl başlayacağınız hakkında bilgiler veren Anket listesi eğitim paketi alıyorsunuz ve hemen başlıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir