Ermenegildo Zegna 2013 Erkek Giyim Modası

Ermenegildo Zegna, bu yıl sportif ve resmi kombinasyonu ile erkeklerin dikkatini çekecek.

Dağ havasını, dokusunu ve renklerini şehirde yaşamak istiyorsanız Ermenegildo Zegna markası size bunu sunacak. Bu yıl resmi kıyafetlerle spor kıyafetleri çok iyi birleştirmiş Zegna, erkeklerin dolaplarını dolduracak.

 

Kişiye özel koleksiyon sunan marka iPad kılıflarından, çantalara, biki kaynaklı deriler ve ekoseli kumaşlar ile çeşitli ayakkabılar kişiye özel hale getiriyor.

, bu yıl dağ havasını şehre indirmek isteyenlerin tercihi olacak. Erkeklerin dağ hayatı ihtiyaçlarını karşılayacak kumaşları rafine zevke sahip erkekler için tasarlayan maka şehre oldukça başarılı adapte etmiş.

Bu son bahar koleksiyonunda ağaçların kahverengisi, fındık rengi, kuru yaprakların yeşilimsi rengi, kar beyazı ve gece yarısı mavisini kullanmış. Renklere ek olarak ekoseler, çekler ve zikzak desenleri harmanlayan Ermenegildo Zegna  böylece farklı bir hava sunmuş. Farklılık yaratmak isteyen erkekler sonbahar koleksiyonu ile bunu başarabilecek.

Uzun kesim siluetleri, iki düğmeli ve doğal omuzlu ceketlerin yanında birde dış giyim için mont ve reglan kollu paltolar sayesinde hacimli görüntüler elde edilebiliyor.

Ermenegildo Zegna’dan sonbahar kış koleksiyonu sportif görünüm kazandırılmış olup trençkotları ön plana çıkaran bir hava sunmuş.

Agnona ile beraber 70’lerde sunduğu ultra-lüks fırçalanmış alpaka kumaş zenginleştirilerek saf ve karışık, yumuşak yada shetland hissi sunan kaşmir de seçilmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir