Demirdöküm Kombi Servisi – 444 7 404

Sizlere hizmet verirken en iyi kalite ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimizin tamir hizmetinden sonra 1 yıl boyunca garanti hizmetimiz vardır. Yani sizlere bu hizmeti verirken amacımız bir yıl boyunca tekrar eden arızalarda biz sizlerin işini kolaylaştırıyoruz hem parça değişimimiz hem teknik servisimiz garantilidir. Tekrar yaşanan problemlerde tekrar bizi arayabilecek ve bizden yardım isteyebileceksiniz. Aynı zamanda en ufak bir probleminizde danışma hattımızdan destek alabileceksiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz ve uğraşıyoruz. Memnuniyetsizliklerinizde veya şikâyetlerinizde de bizlere ulaşabileceksiniz. Uzun yıllardır devam eden iş tecrübemizle ve uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti garantili iş yapıyoruz. Personelimizin gerekli belge yetki ve sertifikalarımızın hepsini tamamlamış bulunuyoruz. Geniş servis hizmetimiz ile evinizden eşyaları alıyoruz ve adresimize getirip tamir ettikten sonra tekrar adresinize kadar getirip teslim ediyoruz.

Demirdöküm Kombi Servis Kocaeli

Sizleri yormuyoruz. Hizmet ve servis ağımızı günden güne genişletiyoruz. Özel teknik servis hizmeti veriyoruz yetkili bayi değiliz. Bunun avantajı ise günlerce beklemeden uğraşmadan direk bize ulaşıp kısa sürede işinizi hallediyorsunuz.

http://www.demirdokumkombiservisi.co

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir