Daha Görünür Olmak İstiyorsanız “Bayim Nerede?” Tam Size Göre

Artık internet çağındayız. İnternet en işlek caddelerdeki dükkanlarımızdan bile daha etkili bir tanıtım ve satış platformu. Bu sebeple daha görünür olmak gerekli. İnternet üzerinden satış olmasa bile müşterileriniz size internet üzerinden kolayca ulaşmalıdır. Bunun için Yellow Medya tarafından sunulan satış/hizmet veya bayilikleriniz için kullanılan “Bayim Nerede?” internet çözümünü kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow Medya, satış ve hizmet noktalarını internette görünür, haritada kolaylıkla bulunur hale getirerek müşterileri tarafından kolayca ulaşılabilir olmakisteyen firmalar için ‘Bayim Nerede?’ çözümünü kullanıma sundu. “Bayim Nerede?”, firma bünyesinde bulunan tüm satış noktalarını, hizmet merkezlerini ve bayi ağını tek bir harita uygulamasında toplamayı sağlayarak, hem müşteri memnuniyetinde hem de firmanın bulunabilirliğinde önemli artış elde edilmesine yardımcı oluyor.

Akaryakıttan hazır giyim ve perakendeye kadar pek çok sektörden firmanın yararlanabildiği, internet sitelerine ve kurumsal kimliğe uygun bir biçimde tasarlanan uygulamada, bayilerin ya da hizmet noktalarının bulunduğu tüm noktalar Türkiye haritası üzerine yerleştiriliyor. Müşteriler, markanın logosu ile işaretlenen bu noktalara tıkladıklannda, bayide ne tür hizmetlerin verildiğinden detaylı adres ve ödeme seçeneklerine kadar pek çok bilgiye kolayca ulaşabiliyorlar.

Bayim Nerede?, Yellow.com.tr’nin veritabanını kullanıyor. Bu entegrasyon sayesinde içeriği otomatik olarak güncellenen çözüm, her zaman en doğal firma bilgilerini sunuyor. Bayilerin ya da satış/hizmet noktalarının harita üzerindeki coğrafi konumlandırılması ve gerektiğinde güncellenmesi de Yellow Medya ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Yeni bir sayfada tam ekran görüntülenebilen ya da firmanın kurumsal sitesi içinde konumlandırılabilen uygulamanın, lokasyon özelliklerine ya da il ve ilçeye göre filtrelemeye olanak tanıyan gelişmiş filtreleme özellikleri kullanımı kolaylaştırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir