Sayfa taşındı. Yeni adresimiz: http://www.nakitvakti.com/

Çiğ Köfte Bayiliği (Komagene bayilik)

komagene çiğ köfte bayilik

Ülkemizde kısa süre içerisinde popülerleşip her yere yayılan çiğ köfte dükkanları sonucu artık çiğ köte bayiliği büyük bir kazanç kapısı olarak görülmekte. Uzun maliyeti ve yüksek kar olanağı ile bir çok kişi tarafından sık sık tercih edilen çiğ köfte bayiliği ile sizde kendinizi yiyecek sektörüne sokabilirsiniz. Komagene bayilik ile etsiz çiğ köfte lezzetini müşterilerinize sunun.

Çiğ köftenin hakikisi pişmemiş çiğ etle yapılır. Fakat herhangi bir üretim merkezinde üretilip, dükkanlarda, pazarlarda satışa sunulması mümkün değildir. Bunun neticesinde de etsiz çiğ köfte çıkmıştır. Komagene, tamamı naturel  ürünlerle  hazırlanan kendine has bir  formülü olan etsiz çiğ köftesine sahiptir. Kendisine has bu muhteşem lezzeti, sağlıklı ortamlarda Türk insanına sunmayı başarmıştır. Güler yüzlü hizmeti ve sunmuş olduğu ürün çeşidiyle etsiz çiğ köfte sektöründe zinciri ile lider duruma ulaşmıştır. İlk  üretimine 2003 yılında İstanbul’da başlayan Komagene, 2008 yılı itibariyle yüzü aşkın  noktaya ulaşmayı başarmıştır. Komagene, müşterileri karşılama, ikramlarda bulunma, ürünlerinden tatırma konularında da çok cömert bir firmadır.

Komagene ürün gamı,  komagene etsiz çiğ köfte , içli köfte, mezeler, tatlılar, çorbalar ve komagene şerbeti  olarak sınıflandırılmıştır.

Komagene etsşz çiğ köfteyi etli çiğ köfteden ayırmak çok zordur. Komagene etsiz çiğ köfte nasıl yapılır  , komagene etsiz çiğ köfte tarifi  nasıldır diye arayanlar boşuna aramayın lütfen 🙂 Komagenin sırrı Komagene de saklıdır ve paylaşılmamaktadır.  Adıyaman bölgesine özel karışımlar ve baharatlar kullanılmaktadır. Ayrıca içinde etten de pahalı olan ceviz, badem, fındık ve fıstık bulunmaktadır.

Komagene meze çeşitleri : yaprak sarma, kuru patlıcan dolması, şakşuka, kuru biber dolması, amerikan salatası, haydari, acılı ezme ve humus.

Komagene tatlılar : Kadayıf dolması, fırında sütlaç, tavukgöğsü, kazandibi, profiterol, şekerpare, kabak tatlısı

Komagene çorbalar : Komagene özel çorba, ayran çorbası

Şerbetler : Komagene şerbeti, saray şerbeti, komagene saray şerbeti , komagene konak şerbeti

Komagene bayilik  fırsatı için dahice fikirler ekibi olarak doğru zaman ve doğru tercih olduğunu düşünüyoruz. Komagene bayiliği  almak için, komagene bayilik  ücreti için  aşağıdaki telefon numaraları arayarak öğrenebilirsiniz.

BAŞVURU VE  BİLGİ  ALMAK  İÇİN
0216 444 6 KMG
0216 444 6 564
0554 930 86 76
komagene@komagene.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir