Çengelköy Emlak

Çengelköy’de emlak arıyorsanız Kuleli Emlak ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Profesyonel kadrosuyla size yardımcı olmaya çalışan saygın bir ekipleri var. Çengelköy emlak denince aklınıza lüks konutlar, boğaz manzaralı daireler ve yalılar geldiğini biliyoruz.

Kuleli Emlak, kurucu ortaklığını Hami Sarıyar, Ulvi Özcan ve Uğur Özcan’ın; yöneticiliğini Hami Sarıyar’ın yaptığı temelde boğazda, tek yetkili olduğu, TÜRKİYE genelinde hizmet veren emlak aracılık hizmetlerinde ticari faaliyet gösteren bir markadır. Başta Boğaziçi Anadolu Yakası ve Nato Yolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de; emlak alım satım ve kiralama hizmetleri konusunda, büyük/küçük ölçek gözetmeksizin, doğru fiyatta olmak ön koşulu ile destek veriyorlar.

Boğaziçi Anadolu Yakası daire piyasası, Çengelköy Natoyolu’nda Ağaoğlu My Home, Soyak Ayışığı Vadisi Evleri, Eston Kandilli Evleri, Kandilli Boğaziçi Evleri,Yeşil Çengelköy Sitesi, Çengelköyde Mesa, Çengelköy Orme Sitesi, Çengelköy 2001 Sitesi, Çengelköy 29 Mayıs Sitesi, Çengelköy Ata 2 Sitesi, Çengelköy Doktorlar Sitesi, Altınköy Sitesi, İlke 2 Sitesi, Çamlıca Ekşioğlu Evleri, Yavuz Türk Yeşil Yamaç Sitesi, Yavuz Türk Dalgıçkent Sitesi, Ferah Mahallesi, Tantavi Bölgesi aktif çalışma bölgelerimizdir.

Eğer siz de Çengelköy’de kiralık veya satılık ev, yalı, daire, arsa, proje arıyorsanız CengelkoyEmlak.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çengelköy kiralık veya satılık emlak konusunda Kuleli Emlak ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Boğazın muhteşem manzarasında bir yalınız olsun isterseniz de Size SatilikYali.com’u da öneririz. Satılık yalı arıyorsanız size bir telefon kadar uzaklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir