Burberry Prorsum 2012-2013 Kış Erkek Koleksiyonu

Burberry Prorsum, bu sezon klasik takılmayı sürdürürken şık bir kış erkek modası koleksiyonu çıkardı. Oldukça dikkat çekici detayları ve aksesuarları ile 2012-2013 kış sezonu erkek giyimini centilmenlere övgü yağdırmakta. Bu yılın erkek moda tercihleri arasına girecek.

Asil bir görüntüye kavuşmak istiyorsanız Burberry çizgisi ile bunu sağlamanız mümkün. Modern kış erkek koleksiyonu ile centilmenliği günümüze yorumlayan giyim markası Burberry Prorsum kış erkek koleksiyonu ile 2012-2013 yılında dikkat çekmekte. Sezondan sezona koleksiyonlarında farklı detaylara dikkat çeken marka bu kız sezonunda aksesuar ve detayı artırarak daha farklı ürünler tasarlamış. Ancak marka uzun süredir sık sık tercih ettiği bej, kahverengi, camel, siyah ve haki renklerinden vazgeçmemiş. Yine bu renklerin ağırlıkta olduğu 2013 erkek dış giyim koleksiyonunda large montlar, yün paltolar, örgü şal yakası bulunan büyük boy kabanlar, üniversite şerit tüyü kabanlar, büyük boy kolej şekitli kaban montlar yer alırken. 2013 erkek kış giyiminde kapitone ceketler, göğüs cepli gömlekler Trençkotlar, incecik tek göğüslü trençkotlar tercih etmiş.

Marka bu yıl ki detaylarında ise kadife yakaya yer vermiş. Bununla beraber ayarlanabilir binici bel kemeri ve boynuz düğmelerde oldukça dikkat çeken detaylar arasında. Şıklığı daha fazla artırırken farklılık yaratan bu detayları manşet kayışlar, saten kolej şerit kol astarları, yün saten, yama cepler, boncuklu aplik tilki başları, hayvan baskısı olan gömlekler takip etmekte.

Centilmen erkeklerin vazgeçilmezi olarak bilinen marka yine centilmen erkeğin mutlaka kullanması gereken şemsiye aksesuarına da baya özen göstermiş. Bu sezon için tasarlanan hayvan kafası kollu kolej şerit detaylı şemsiyeler ile büyük farklılıklar yaratacaksınız. Bunun yanında daha sert bir görüntü isterseniz deri çivi kollu düz renkteki şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Şık ve dikkat çekici modelli arıyorsanız da bunu altın kaplama hayvan kafası kollu şemsiyeler ile elde edebilirsiniz. Diğer modeller ise şöyle  ahşap hayvan kollu geometrik çizgili,  el boyaması ördek kollu şemsiye, el boyaması baykuş şemsiye ve tazı şemsiye sapma’dır. Bu kışlık aksesuarlara ek olarak deri ve çivili eldiven, kaşmir ve triko nervürlü süet eldivenlerin yanında kolei şerit kaşmir eşarp ve geometrik desenli kaşmir eşarplar takip ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir