Boğaz Manzaralı Daireler

Boğaz manzaralı dairelerin fiyatları sizce ne kadardır? Beylerbeyi gibi Boğazda bulunan yerlerde yalı fiyatlarından hepinizin haberi vardır.

Türkiye’de lux emlak denince akla ilk gelen markalardan birisi de Bosforce’dur. Kim istemez ki İstanbul’da boğaz manzaralı bir yalı dairesinde yaşamak. Bosforce olarak sloganlarında olduğu gibi; “Boğaziçi’nde Emlak Denince” akla gelir / akıllarda kalır olmak hedefindeler. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Bosforce ile tanışmanızın zamanı gelmiştir. 

Beylerbeyi satılık yalı dairesi aramak isterseniz de Bosforce.com.tr sitesindeki “Satılık Portföyler” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Microsoft’un sahibi Bill Gates’in yıllar önce yazdığı Dijital Sinir Sistemiyle Düşünce Hızında Çalışmak adlı kitabında “başlarında olduğumuz internet çağında ya aracılar kalkacak ya da interneti çok iyi kullanan güçlü aracılara bütün tüketiciler ‘örümcek ağına’ takılır gibi takılacaktır …” şeklinde bir ifadeyle sanki bugünleri anlatmış. Piyasada birçok emlak firması portföylerinde bulundurdukları emlakları, aynı internet mecralarında, aynı müşterilere pazarlamaya çalışmaktadırlar. Muhtemelen portföylerin de çoğunun çakışmakta olduğunu dikkate aldığımızda karmaşa / başıbozukluk inanılmaz bir hal almaktadır.
Bu anlamda Bosforce teknolojiyi çok iyi kullanarak size farklı seçenekler de sunuyor.Bosforce.com.tr sitesinde isterseniz emlak aradığınız bölgeyi haritadan tarayarak, sisteme kayıt edebiliyorsunuz. Böylece o bölgede bir portföy çıkarsa sizinle hemen iletişime geçiyorlar.

Yalı dışında Boğaz manzaralı daire de arıyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden Bosforce ile iletişime geçebilirsiniz.

Bosforce Telefon: 0216 401 21 21
Bosforce Adresi: Havuzbaşı Mah. Çengelköy Cd. No: 77/2 Çengelköy – Üsküdar / İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir