Barkod Okuyucular

Barkod sistemi firma listesi ve fiyatlar hakkında bilgi almak veya barkod sistemi ürünleri satın almak için iletişim kısmından bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Hazır barkod sistemleri
Daha önceden simülasyonu yapılmış ve tasarımı tamamlanmış sistemlerdir.

Özel barkod sistemleri
Bu sistemler firmaya özel olarak geliştirilir ve uygulama sürekli güncel tutulur. Sistem barkod okuyucu, yazılım, barkod yazıcı ve etiket ribonlardan oluşur.

barkod etiketi fiyatları, kullancağınız hammade, yapışkan ve adete göre değişmektedir. Sizlerinde bildiği gibi fiyatı belirleyen unsur kalitedir. Prensip olarak asla 2. sınıf ürünler kullanmamaktayız; kullandığımız ürünler dünyaca tanınmış markalara aittir.

barkod etiketi ve barkod yazıcı için ribon ihtiyaçlarınızda bizlerle temas kurabilirsiniz. Konusunda uzman kadrosu ile sizlere destek ekibimiz yardımcı olacaktır. Bir çok türde barkod etiketi temin edebilirsiniz. Aşağıdak listede bazı örnekleri özetleyelim.

Baskılı
Baskısız
Yapışkanlı
Yapışkansız barkod etiketleri ve diğer türevlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Esnek kullanım ve en iyi detay sunan barkod programı Bartender’ ı tanıyalım. Bartender nedir?
Bartender görsel bir barkod etiket tasarlama programıdır. Etiket üzerine yazı, resim, vektörel grafik, çizgisel ve grafiksel barkodlar yerleştirebilirsiniz. İsterseniz ODBC üzerinden veritabanınıza bağlanıp, alanlarınızı etiket üzerindeki alanlara bağlayabilrisiniz. Yazıcınızın sürücülerini kurduğunuz takdirde dünya üzerindeki tüm yazıcıları kullanabilirsiniz. Özel uyarı işaretlerini destekleyen Bartender; kimya, elektrik, tekstil, yıkama, kargo, lojistik ve sağlık sektöründe kullanılan uyarı işaretçilerinin de çıktılarını alabilrisiniz. Ayrıca VBScript kod desteği ile uygulamalarınızı firmanıza göre özelleştirebilirsiniz. Etiketlerinize seri numarası, üretim tarihi, son kullanma tarihi yada saati ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak Bartender bir barkod programı olarak istediğinizden daha fazlasını verir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir