Ayakkabıcı Açmak İçin Bayilik: King Paolo

Ayakkabı dükkanı açmak isteyenler için King Paolo Türkiye geneli bayilik veriyor. Türkiye’de ilk klimalı ayakkabı üretimi yapan marka 300 bin tl ile yatırım imkanı sunuyor.

Ayakkabıda iş fırsatı

İlk klimalı ayakkabıyı üreten King Paolo, Marmara, Ege ve İç Anadolu öncelikli olmak üzere Türkiye genelinde franchising veriyor. Yaklaşık 300 bin TL yatırımla King Paolo mağazası açabilirsiniz.

King Paolo, 1998 yılında bu yana ayakkabı sektöründe olan ancak inovatif ayakkabılar üreten bir şirket. Şirketin yönetim kurulu başkanı Hüseyin Turan, bir doktor arkadaşıyla konuşurken, insanların ayaklarındaki rahatsızlıkları ve özellikle şeker hasta-lannın ayaklarındaki problemler hakkında bilgi almış. Bunun üzerine şeker hastaları nasıl bir ürünle rahat ettirilebilir diye düşünmeye başlamış.

Bununla ilgili Fatih Üniversitesi Araştırma Bölümü ile ilk kez klimalı ayakkabının oluşturulması için çalışmalara başlayan Turan, Türkiye’de hava sirkülasyonlu ve ayakta yürüyüş sırasında darbeleri emen üç sistemli bir ayakkabı geliştinniş.

250 BİN ÇİFT ÜRETİM

Hem günlük hem de sağlık ve konfora yönelik ayakkabı üretimi yapan King Paolo, Hush Puppies markasının da distribütörü konumunda. Libya, Irak, Almanya, Rusya, Bulgaristan gibi pek çok ülkeye ihracat yaptıklarını söyleyen Turan, “Ürettiğimiz ürünlerin en önemli noktası insan sağlığına zarar vermeyecek ürünlerden üretilmeleri. Bunlarla ilgili her türlü testlerimizi yaptırıyoruz. Kendi standartlanmıza uymayan hiçbir mamulü üretimimizde kullanmıyoruz” diyor.

Yıllık 250 bin çift ayakkabı üretimi yapan şirket, 20 milyon TL ciroya sahip. Franchising vermeye başladıklarını ifade eden Turan, özellikle Marmara, Ege ve Iç Anadolu bölgelerinden talep aldıklarına dikkat çekiyor.

YÜZDE 50 KAR MARJI

Mağazaların büyüklüğü 80 ile 130 metrekare arasında değişiyor. Mağazada çalışacak kişilere ürünler hakkında özel eğitimler veriliyor. Belirlenmiş bir franchise giriş bedeli bulunmuyor. Toplam yapılması gereken yatırım ise 300 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor.

Aylık ciro hedefinin 150 bin ile 200 bin TL arasında değiştiği ifade ediliyor. Kâr marjı ise yaklaşık yüzde 50 oranında. Royalty ücreti alınmıyor.

Vizyon sahibi, ayakkabıcılık bilgisine sahip, ürünleri doğru tanıtacak girişimciler aranıyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Marmara, Ege ve iç Anadolu’ya öncelik veriliyor. Mağazaların büyüklüğü 80 ile 130 metrekare arasında değişiyor.

İlk sermaye: Toplam yapılması gereken yatırımın 300 bin ile 350 bin TL arasında değiştiği ifade ediliyor.

Ciro hedefi: Aylık 150 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.

Kâr marjı: Yaklaşık yüzde 50.

Bayilerde aranan özellikler: Vizyon sahibi, ayakkabıcılık bilgisine sahip, ürünleri doğru tanıtacak girişimciler aranıyor.

Başvuru için: info@ikingpaolo.com.tr ya da  0212 444 10 64

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir