Ataşehirde Kiralık

Ataşehirde kiralık dairelerden çoğu lüks konut projelerine aittir. Ataşehir’de Ağaoğlu My Towerland, Ağaoğlu My World, Kent Plus, Varyap Meridian, Dumankaya İKON gibi lüks konut projeleri vardır.

En çok ilgi çeken projelerden birisi de Varyap Meridian’dır. Varyap Meridian kiralık daireleri televizyon reklamlarında görmüşsünüzdür. Lüks yaşamı ile dikkat çeken bir proje.

Engin Bekem’e ait AtasehirdeKiralik.net sitesinde Ataşehir’de satılık ve kiralık birçok portföye ulaşabilirsiniz. Örnek olarak Ataşehir’de bulunan Incity Projesinde satılık ve kiralık lüks dairelere ulaşabilirsiniz.

Dündar İnşaat tarafından Kozyatağı’nda gerçekleştirilen projede toplam 322 konut yer almaktadır. Incity Projesi’ndeki daireler 190 ile 365 metrekare arasında değişmekte. 2005 yılında inşaatı başlayan Incity projesinde anahtar teslimleri 2009 Nisan ayında başlamıştı. 34 bin metrekare alan üzerinde yer alan Incity’de, 10 bin 500 metrekare büyüklükte Incitymall (alışveriş merkezi), 2 bin metrekare büyüklükte Intherapy Club ve 19 bin metrekare yeşil alan yer alıyor.

Ataşehir kiralık lüks daire veya satılık lüks daireler arıyorsanız, Engin Bekem ile aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

AtasehirdeKiralik.net GSM:+90 532 792 9786

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir