Aqua Dry Franchise (Bayilik) Şartları

İş fırsatı arayanlar için ekolojik temizleme bayiliği.

Aqua Dry yeni iş ortaklarını arıyor. Tüm Türkiye geneli franchising verecek olan ekolojik kuru temizleme şirketi bin Euro bedelle kurulabilecek Aqua Dry şubeleri, brüt yüzde 65 kâr marjı ile çalışıyor.

Çevreye duyarlılığı giderek artan şirketler ve sektörler arasında da kuru temizleme de yer alıyor. Aqua Dry bu çevreci yaklaşımı uygulayan şirketlerden bir tanesi. Türkiye’de 2010 yılından beri ekolojik kuru temizleme yapmakta olan şirket Italyan Renzacci firmasının know how’i franchising veriyor.

Sudan %70 oranında tasarruf sunarken elektrikten de %40 oranında tasarruf sunan Renzacci’in kuru temizleme makineleri ile hem çevreye duyarlı bir işletmeye sahip olacak hemde işinizden tasarruf yapacaksınız. Türkiye geneline francgising verecek olan marka 2013 yılına kadar 13 mağazaya ulaşmayı amaçlamakta.

13 şube hedefi olan Aqua Dry en az 60 metrekarelik alan istemekle beraber yatırımcının da işinin başında durmasını istiyor. Aqua Dry Franchise şartları arasında isim hakkı için 5 bin Euro olmak üzere toplam 60 bin Euro istiyor. İsim hakkı dışında ek bir ücret istemeyen markanın ciro hedefi kurulacağı yere göre değişiklik gösteriyor. Brüt kar marjının en az olarak ise %65 gösteriliyor.

Bayilik için yer: Türkiye geneline franchising verilecek.
İlk sermaye: Toplam yatırım 60 bin Euro.
Ciro hedefi: Konuma göre değişiklik gösteriyor.
Kâr marjı: Minimum %65.
Başvuru için: Kenan Ersözlü 0532 605 93 73

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir