Acarkent Villa

Marka\Villa Acarkent satılık villa ve kiralık villalar konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktadır. İstanbul Acarkent’in emlak sektöründe özel bir yeri vardır. Acarkent’teki bu lüks villalar ihtişamları ile bir çok ünlüye de ev sahipliği yapmaktadır.
Acarkent villaları, İstanbul Beykoz’da muhteşem bir manzara içersinde yer alan 1452 adet villadır. Acarkent daireleri, bahçe katı, normal kat ve çatı katı seçenekleri ile ister küçük isterseniz büyük metrekarelik daire seçenekleri, lüks dekorasyonu ile yaşama kapılarını açıyor.

Acarkent villaları özel orman alanı içersinde kurulmuş Türkiye’nin en büyük villa projelerindendir. Acarkent satılık ve Acarkent kiralık villaları özelliklerine göre aşağıdaki gibi adlandırılmaktadır.

Acarkent Satılık Villa:
İstanbul Beykoz Acarkent’te hakim konumlu, güney cepheli, düz girişli, büyük bahçeli, yüzme havuzlu, modern dekorasyonlu satılık C revizyon villa.

Fiyat: 1,400,000 USD
Oda Sayısı: 5
Salon Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 5
Metrekare: 500
Açık Otopark: var
Kapalı Otopark: var
Yüzme Havuzu: var
Cephe: Güney
Aidat: 400 TL
Bölge: Acarkent
Tip: C Tipi Villa

Acarkent’te satılık veya kiralık villalar için Marka\Villa Gayrimenkul’un uzman kadrosu size yardımcı olacaktır.Detay bilgi için aşağıdaki iletişim bilgisini kullanabilirsiniz.

MarkaVilla Telefon: 0 216 485 00 08

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir